Čiba Sport

foto prezentace
langthis!
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

ROZVRH TRÉNINKŮ – ZŠ HORNÍKOVA

školní rok 2016/2017

Tréninkové skupiny - Sportovní atletické kroužky

pro 1. třídy: Úterý 13:10-14:00, Pátek 13:10-14:00

pro 2. třídy: Úterý 14:05-14:55, Pátek 14:05-14:55

3.-5.třída: Pondělí 15:00-15:50, Středa 14:05-14:55, Čtvrtek 14:05-14:55

6.-9.třída: Úterý 14:30-16:00, Středa 15:00-16:00, Pátek 14:30-16:00 

Trenérka pro skupiny 1.třída a 2.třída Klára Iliasová.
Trenér pro skupin 3.-5. a 6.-9. třída Jan Pokorný - kontakt mob.: 603 530 390.
 

Tréninkové skupiny - Atletická přípravka

pro 1.-3. třídy: Úterý 16:30-17:45, Čtvrtek 16:30-17:45

pro 4.-9. třídy: Úterý 16:30-17:45, Čtvrtek 16:30-17:45

pro předškolní děti: Čtvrtek 15:30-16:30

Trenérka pro skupiny atletické přípravky 1.-3. třída Petra Fojtíková.
Trenér pro skupiny atletické přípravky 4.-9. třída Martin Kučera.
Trenérky pro skupinu předškolních dětí Radka Šlapanská a Petra Fojtíková.
 
 

ROZVRH TRÉNINKŮ – ZŠ LAŠTŮVKOVA

školní rok 2016/2017

Tréninkové skupiny - Sportovní atletické kroužky

skupina 1/A: Pondělí 13:30-14:15, Středa 14:25-15:10

skupina 1/B: Úterý 13:30-14:15, Čtvrtek 13:30-14:15

pro 2. třídy: Úterý 14:25-15:10, Pátek 14:25-15:10

pro 3. třídy: Pondělí 14:25-15:10, Úterý 15:20-16:05, Čtvrtek 14:25-15:10

pro 4. až 8. třídy: Pondělí 15:20-16:50, Středa 15:20-16:50, Pátek 15:20-16:50

 

1. třídy - rozdělení do skupin

Trenér pro první a druhý stupeň Václav Kaňa - kontakt mob.: 721 852 915

 

 

ROZVRH TRÉNINKŮ – ZŠ PAVLOVSKÁ
školní rok 2016/2017

Tréninkové skupiny - Sportovní atletické kroužky

pro 1. a 2. třídy: Pondělí 14:00-15:00, Středa 14:00-15:00

pro 3. a 4. třídy: Pondělí 15:15-16:30 (spojené s 5tř. a starší), Středa 15:15-16:30 (spojené s 5tř. a starší), Čtvrtek 14:00-15:15 (samostatně)

pro 5.třídu a starší: Pondělí 15:15-16:30 (spojené s 3. a 4.tř.), Středa 15:15-16:30 (spojené s 3. a 4.tř.), Čtvrtek 15:30-17:15 (samostatně)

Trenérka pro první a druhý stupeň Klára Iliasová - kontakt mob.: 608 747 556

 

 

ROZVRH TRÉNINKŮ – ZŠ OŘECHOV

školní rok 2016/2017

Tréninkové skupiny - Školní atletická přípravka

Skupina 1: Pondělí 13:45-15:00

Skupina 2: Čtvrtek 14:00-15:00

Skupina 3: Středa 12:30-13:30 (1x za 14dní)

Trenér Vojtěch Sojka - kontakt mob.: 732 862 643

 

 

TRÉNINKOVÉ SKUPINY STARŠÍCH ATLETŮ

Treninková skupina Ctibora Nezdařila (Skoky) - ZŠ Horníkova

Pondělí až Pátek 16:00-18:00

 

Treninková skupina Jana Pokorného (Sprinty, Vrhy, Běhy) - ZŠ Horníkova, Areál Pod Palackého vrchem

Pondělí 16:00-18:00

Úterý 16:30-18:30 - Areál pod Palackého vrchem /Březen-Listopad/, 19:00 - 20:30 Atletický tunel Oblá /Prosinec-Únor/

Středa 16:00-18:00

Čvrtek 15:00-16:30 a 16:30-18:00 Posilovna

Pátek 16:00-18:00

 

Treninková skupina Václava Kani (Běhy) - ZŠ Laštůvkova, Areál Pod Palackého vrchem

Pondělí 15:30-17:00

Úterý 16:30-18:30 - Areál pod Palackého vrchem

Středa 15:30-17:00

Čtvrtek 16:00-18:00 - Areál pod Palackého vrchem

Pátek 15:30-17:00

 


Odpovědný trenér atletického oddílu všech kategorií: Ctibor Nezdařil.


V případě zájmu o atletický trénink pro vaše děti, problematiky sportovních kroužků a atletických přípravek volejte na tel. číslo 602 728 035 panu Ctiboru Nezdařilovi nebo na tel.číslo Panu Pokornému 603 530 390.
 

 



Copyright © Cibasport.cz 2011