Meziškolní hry 2017 - přidány výsledky!

V pátek 31.3. proběhlo tradiční Meziškolní utkání utkání agentury Čiba Sport Athletic. Letos se zúčastníly 3 ze 4 "našich" škol, ZŠ Horníkovoa, ZŠ Laštůvkovou a ZŠ Ořechov. Po loňském vítěztví obsadila ZŠ Laštůvkova třetí místo, nicméně pouhých 6 bodů ji dělilo od místa druhého, které získala ZŠ Horníkova. První místo patří zaslouženě ZŠ Ořechov, která předvedla neskutečné výkony a zvítězila s obrovským, bodovým rozdílem.

Děti soutěžili ve šplhu, gymnastice, vybíjené a basketbalu, hodnotilo se pořadí v jednotlivých disciplínách u jednotlivců a družstev. Toto pořadí se následně sečetlo a a bylo určeno pořadí.

Naši malý svěřenci nám předvedli, že umí udělat skvělou atmosféru, když hlavně v basketbalu bouřlivě povzbuzovali své parťáky k lepším výkonům. Asi nejvyšší úroveň měla soutěž v gymnastice děvčat. Předvedené výkony byly tak famózní, že 9,5b z 10 znamenalo 6. místo. "Něco takové jsem za těch 23 let, co tyto hry pořádám, ještě nezažil" nechal se slyšet po závodech Ctibor "Čiba" Nezdařil, ředitel agentury.

Všem gratulujeme k pěkným výkonům a děkujeme za příjmné závody.