Víkendové běhání.

O tomto víkendu proběhly hned dvě běžecké akce a na obou jsme měli zastoupení.

V sobotu se v Bílovicích nad Svitavou běžel tradiční Jarní běh, kterého se zúčastnila Tatiana Saviola, která doběhla v kategorii starších žákyň na 3. místě a v kategorii dorostenek zvítězila Michaela Kieselová a na druhý stupínek se postavila Lucka Hošková.

V neděli pak proběhlo zakončení běžeckého seriálu - Brněnský běžecký pohár, na přehradě, kde na pátem místě v kategorii starších žákyň doběhla Adélka Pohlová a celkově v seriálu BBP skončila na  8. místě, a v hlavním závodě na 5km se mezi drostenci představil Adam Jelínek, ketrý doběhl na 15. místě a v kategorii dorostenek Míša Kieselová doběhla těsně pod stupni vítězů na 4. místě a v absolutním pořadí seriálu v kategorii dorostenek skončila také na 4. místě.