V Olomouci na MMaS žactva dvě zlaté medaile.

Mistrovství Moravy a Slezska proběhlo v Olomouci a dvě zlata si odváží naši žáci, když Adam Slavíček zcela jednoznačně ovládl 60m distanci a již v rozběhu předvedl velmi kvalitních 7,21s a vyhoupl se do čela průběžných tabulek ČR, když ve finále po zaspání na startu předvedl 7,29s a jasně zvítězil. Ve druhé disciplíně skoku dalekém si bohužel opět obnovil zranění kotníku a musel odstoupit ze soutěže. Druhou zlatou podle předpokladů si veze Martin Dobčák, který na trati 1500m si vylepšil letošní nejlepší čas na 4:28,66.Velkou smůlu měla prvoročačka Natálka Skálová, když kvalitním výkonem 160cm obsadila díky pokusům čtvrté místo a ještě ve skoku dalekém přidala kvalitních 476cm. Další bramborovou medaili si veze z trati 1500m Sophie Curran, když zaběhla 5:24,24. Radost měla z nového osobáku 25,85m a 6.místa v hodu diskem Barča Klementová a ještě přidala ve vrhu koulí 8,60m. Další posun osobáku zaznamenala Kája Macenauerová na 150m, když časomíra se zastavila na 20,55s a ještě těsně zůstala za osobákem na 60m v čase 8,39s. Další výrazné zlepšení osobáku na 28,52s  i se zdravotním omezením třísel předvedl na 200mpř. Štěpán Neužil, když doběhl ve svém běhu na druhém místě a celkově obsadil 4.místo a výrazně si řekl o start na MČR. Naši začínající mladíci získávali zkušenosti, a tak určitě zaslouží velkou pochvalu Patrik Horák, když přijel přímo z fotbalového zápasu a předvedl na 150m 19,27s a na 300m 41,98s. Druhý začátečník Prokop Kuběna proběhl 60m za 8,09s a 150m za 20,78s. Martin Šír na 3000m v čase 10:31,60 doběhl na 6.místě. Sofi Kleisová předvedla na 1500m čas 5:44,11 a osobák na 60m 8,93s. Prvoročačka Johanka Drábková absolvovala 60m za 9,16s a 150m za 22,23s.

Všem gratulace k předvedeným výkonům a zisk dvou zlatých je určitě dobrý výsledek.